תנועת נוער

מי שלא הדריך בתנועת נוער, לא תמיד יבין איך נראית פעילות טובה באמת, כזו שמשאירה את החניכים סקרנים, מלאי אנרגיה, ורוצים עוד. לא כולם יודעים איך להעביר פעילות שיש בה גם ערך מוסף או איך להתמודד עם מספר גדול של חניכים בו-זמנית. טקטיקס לייזר טאג מציעים את הפעילות המושלמת לתנועות נוער. אנחנו יודעים את זה כי הגענו מהדרכה בתנועות נוער וכי צברנו ניסיון נרחב בהעברת פעילויות לתנועות בכל רחבי הארץ. החל מסמינרים לשכבות הבוגרות ועד שבוע ארגון בתנועות .אנחנו יצירתיים, יודעים איך לשלב תוכן חינוכי וערך מוסף בפעילות ותמיד פתוחים לרעיונות חדשים של המדריכים.

 

מגיעים ישירות אליכם

אתם אפילו לא צריכים לצאת מהשבט, הקן או המחנה. הרימו אלינו טלפון ואנחנו נגיע אליכם ונתפור לכם פעילות שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם. הצוות שלנו יודע להעביר פעילויות לשכב"ג, לנוער ולילדים. כמו כן, ניתן להזמין פעילות לקבוצות קטנות או לקבוצות גדולות, של עד 500 איש.

 

גיבוש, אסטרטגיה, טקטיקה לייזר טאג הוא קודם כל כיף, אבל הוא גם משחק שמאפשר לפתח חשיבה אסטרטגית והוא אידיאלי לפעילויות גיבוש ועבודת צוות. אנו לא רק נותנים לחניכים כלי נשק ומבקשים מהם לירות זה בזה.

אנו מעבירים לכל קבוצה מספר משחקים מתחלפים בשעה, עם מטרות משתנות ויכולות משתנות. זה לא היה אפשרי לולא היינו משתמשים במערכת הלייזר טאג הטובה בעולם. המערכת מאפשרת לנו לשנות את יכולות כלי הנשק ממשחק למשחק, לתת לכל שחקן לראות בזמן אמת נתונים על איכות המשחק שלו ולראות כיצד ביצועיו משתפרים במהלך הפעילות. כל זה מעניק לנו את היכולת ליצור סדרת משחקים מורכבת ומגוונת, שהיא הרבה יותר מסתם משחק ירי. קראו עוד על מערכת הנשקים שלנו [MR1] » 

 

רוצים לארגן פעילות? רוצים לחשוב ביחד על פעילות מתאימה? התקשרו עכשיו: 050-3008086