כוחות הביטחון

הרבה יותר ממשחק
טקטיקס לייזר טאג היא הפתרון האידאלי יבשים לכוחות הביטחון. מערכת הנשקים המתקדמת שלנו מאפשרת לערוך אימונים יבשים, בטוחים, זולים וחשוב מכל – לספק לכם מעקב צמוד אחר היכולות והביצועים של כל מי שמשתתף באימון.

 

הכי אמיתי שאפשר
לטקטיקס יש את ציוד הלייזר טאג המתקדם בישראל. הציוד, מבית iCombat בארצות הברית, משמש את רוב סוכנויות הביטחון החשובות בארצות הברית לאימונים, מהנחתים ועד לכוחות המשטרה ואבטחת אישים.

הסיבה: מדובר במערכת הלייזר-טאג המתקדמת בעולם, שמשלבת בין טכנולוגיה חכמה ובטוחה לנשקים שנראים ומתנהגים בדיוק כמו הדבר האמיתי, כדי לספק חוויית אימון קרובה ככל האפשר לקרב אמיתי.

 

מעקב אחר ביצועים בזמן אמת
כל הנשקים מחוברים למערכת שאוספת נתונים ומעבירה אותם בזמן אמת לצג מרכזי ולצג על הנשק. כל משתתף בפעילות יוכל לראות מיד מי פגע במי, כמה חיסולים ביצע כל משתתף ומה כמות התחמושת והחיים שנותרו לו.

כלי הנשק בטוחים לגמרי, בעלי טווח ירי רחב, ונראים ושוקלים כמו כלי נשק אמיתיים. המעקב אחר הביצועים של כל משתתף יאפשר לכם לבחון את היכולות של המשתתפים, שיפורים לאורך זמן, יתרונות ונקודות תורפה אסטרטגיות וטקטיות.

 

כל האפקטיביות, אפס בלאגן
עם מערכת הנשקים שלנו לא תצטרכו לנקות את השטח או לרכוש כדורי סרק וציוד הגנה. במקום להקדיש זמן מיותר להיערכות בשטח, עם טקטיקס כל מה שתצטרכו לעשות הוא להגיע, לקחת נשק ופשוט להקדיש את כל הזמן הזה לאימון. כל היתרונות שבאימון יבש, בלי החסרונות.

 

התחילו להתאמן
הצוות שלנו עבר מאות שעות פעילות. הוא ותיק, מיומן ומקצועי, ויאפשר לכם להפיק את המקסימום מהמערכת. רוצים לשמוע עוד?

התקשרו עכשיו.