המטרה: יום הולדת

יום הולדת, בר מצווה או בת מצווה הוא יום חגיגי ומיוחד עבורכם ועבור ילדכם.
אירוע מושלם דורש תכנון מושלם, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן,. האירוע שלכם חשוב לנו ואנו מתייחסים אליו במלוא הרצינות.
מטרתנו היא לארגן יום הולדת מושלם, שישאיר את הילדים שלכם פעורי פה ואת החברים שלהם מלאי קנאה..
לאורך האירוע ילד/ילדת היום הולדת יזכו לשחק עם נשק משודרג שהכנו במיוחד עבורם. חלק מהמשחקים סובבים סביב החוגג/ת, שיהיה קפטן הקבוצה. אנו נצלם את כל המתרחש ביום ההולדת ונשלח לכם מתנה סרטון מדליק. בנוסף בסוף הפעילות כל המשתתפים יהנו משי קטן מאיתנו.
טקטיקס היא החברה המתקדמת בישראל בקרבות הלייזר טאג, עם הציוד המתקדם בעולם וצוות של מקצוענים, אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ ומציעים חוויה מלאת אדרנלין, סוחפת ובטוחה לחלוטין.

קודם כל איכות
לא עוד נשק פלסטיק זול ומצפצף. נשקי הלייזר-טאג שלנו מיובאים מבית Icombat, החברה המובילה בעולם בתחום. מה זה אומר? קודם כל חוויית משחק אחרת לגמרי, שמשלבת את כל התחכום, הנתונים והאסטרטגיה של משחקי מחשב עם הארדנלין והאנרגיה של פעילות שטח. הנשקים קלים, בטוחים ובעיקר – חכמים. כל הנשקים מחוברים למערכת שמשדרת בזמן אמת מי פגע במי, כמה חיסולים ביצע כל שחקן ומה כמות התחמושת והחיים שנותרו לו. הנתונים משודרים מיידית לצג הדגיטלי בכל נשק ולמסך מרכזי. אנו מציעים חמישה סוגי נשק שונים לבחירה, וילד היום-הולדת, כמובן, יקבל רובה מיוחד עבורו.

מתאים לכל גיל
הצוות שלנו מיומן ומקצועי, ויודע להעביר פעילות מהנה ומיוחדת לכל גיל. אנחנו לא סתם נותנים לילדים להתרוצץ עם כלי נשק. הצוות שלנו יכול להחליף לילדים משחק כל 10 דקות, כדי להשאיר את הילדים ברמת פעילות גבוהה ובלי רגע של שעמום. המשחקים שלנו מבוססים על הניסיון שלנו בשטח ועל הניסיון העשיר של חברת iCombat האמריקאית.
הילדים יקבלו ליווי צמוד לכל אורך הפעילות. הם יתנסו במשחקים מלאי חשיבה ואסטרטגיה, ובסוף הפעילות יוכשרו כלוחמי טקטיקס ויקבלו מאיתנו מתנה ייחודית ומדליקה.

אנו בטקטיקס מבינים שהציפיות גבוהות, ולכן אנו מציעים פעילות ייחודית ואתגרית, שמותאמת לגיל של הילדים שלכם ושימשיכו לדבר עליה הרבה אחרי שהאירוע יגמר.

רוצים לדעת עוד? כבר בשיחת הטלפון הראשונה תרגישו שאתם בידיים מקצועיות ותקבלו תשובות ענייניות לכל שאלה שתעלו.

 

התקשרו עכשיו: 0772302380