הנשקים שלנו

מערכת הנשקים שלנו היא לא רק מערכת הנשקים הטובה ביותר בישראל – היא המערכת הטובה ביותר בעולם.

זו אינה הגזמה. הנשקים שלנו מיובאים במיוחד מחברת Icombat האמריקאית, שמתמחה בציוד לייזר טג חדשני ומתקדם. עברו הימים של נשקי פלסטיק זולים ומהבהבים. הנשקים שלנו בנויים על פי מודלים של כלי נשק אמיתיים (מ-UMP ועד לקלצ'ניקוב), והם דומים כל כך לדבר האמיתי שהם משמשים כוחות ביטחון ברחבי העולם לאימונים.

הנשקים החכמים היחידים בשוק
כל הנשקים שלנו מחוברים למערכת ממוחשבת, שעוקבת בזמן אמת אחרי כל הנתונים במשחק. על כל נשק מורכב צג אישי, שמציג את הנתונים הללו לכל שחקן בזמן אמת. בכל רגע במהלך המשחק יידעו השחקנים במי פגעו ומי פגע בהם, כמה חיסולים ביצעו ומה כמות התחמושת והחיים שנותרו להם. בסוף כל משימה יידעו השחקנים מי הקבוצה המנצחת ומי השחקנים המובילים, ובהתאם לנתונים יוכלו לתכנן את האסטרטגיה למשימות הבאות.

המערכת שלנו עוקבת אחר הנתונים מהנשק של כל שחקן ומשדרת אותם למחשב מרכזי. מנהל המשחק יכול לשנות את כמות הפגיעות הדרושות כדי לחסל שחקן, כמה תחמושת כל שחקן מקבל, באיזה שחקנים צריך לפגוע כדי לנצח וכן הלאה. השליטה הזו מאפשרת לנו ליצור מגוון משחקים אדיר, ולהתאים את המשחק בדיוק לצרכים המיוחדים שלכם. אנו מציעים משחקי צלפים, תפוס את הדגל, השתלטות על המחנה היריב ועוד.

מתאים לכולם
הנשקים שלנו עשויים מסגסוגת מתכות קלה ובעיצוב שלהם שמו דגש מיוחד על בטיחות וקלות השימוש. לכל נשק מורכבת כוונת אלביט מקצועית, שמבטיחה דיוק מרבי ומאפשרת פגיעה מטרות שרחוקות עד 500 מטרים מכם. הנשקים גם מצוידים בידית הסתערות ודורגלים, כדי לשפר את האחיזה בנשק.

רוצים לדעת עוד? התקשרו עכשיו: 050-3008086