אירועי חברה בלתי נשכחים

לא האמנתם ששחר ממכירות יכול לירות ככה. הוא תפס עמדה ויירט את הבוס ועוד שלושה משירות לקוחות לפני שמירי התגנבה מאחור והורידה אותו ביריה אחת. חצי דקה אחר כך מירי כבר הורידה את כל מחלקת כוח אדם.

 
 

אירוע החברה שלכם יכול להיות סוחף, מלא אדרנלין, ייחודי. מגיע לכם ומגיע לעובדים שלכם יום גיבוש מושקע. עם טקטיקס לייזר טאג זה אפשרי.

 

פעילות אקסטרים אופטימלית
קרבות לייזר טאג הם המילה האחרונה בתחום פעילויות האקסטרים. פעילות אנרגטית , מקצועית ומהנה וכל זאת ללא הכאב והלכלוך של פיינטבול. הפעילות מתאימה לכולם, ואפשר לשחק בכל מקום: במשרד,במגרש החנייה שלכם, יערות ופארקים. רק תבחרו.

 

אל תתפשרו
טקטיקס לייזר טאג ייבאה לישראל את מערכת הנשקים המתקדמת בעולם, מבית iCombat האמריקאית. שכחו מרובי צעצוע מפלסטיק, אורות מהבהבים וסאונד זול. אנחנו מדברים על מערכת נשקים חכמה וייחודית, שנבנתה במיוחד עבור קהל בוגר. עם טווח ירי אדיר, צג על הנשק שמשדר בזמן אמת נתונים לכל שחקן ומערכת שמאפשרת מגוון משחקים שלא תמצאו בשום מקום אחר, ממשחקי צליפה ועד השתלטות על מחנה היריב.

 

אסטרטגיה, חשיבה וגיבוש
אצלנו לא תמצאו עובדים שעומדים בצד ומתלוננים ועובדים שהיה צריך להכריח אותם להשתתף בפעילות. לייזר טאג יכול להיות אירוע מגבש, שכולו אסטרטגיה, חשיבה וכיף, וכדי להבטיח את זה אנו מעסיקים צוות מקצועי, עם שנים של ניסיון, שיודע איך להרים אירוע שמשאיר טעם של עוד.

 

חדש בטקטיקס: Happy Hour

שעת HAPPY HOUR בזמן העבודה מטרתה לספק אתנחתא קצרה בתוך יום העבודה במשרד. אם אתם רוצים לפנק את העובדים שלכם במשהו שונה, ולא שוב בירות ושוקולד, סושי, או דונאטס…
תנו לטקטיקס להפוך את המשרד שלכם לזירת קרב בה יוכלו העובדים לשחק, להשתעשע, לחסל חשבונות ולחזור לעבודה מלאי אנרגיות .זו חוייה בלתי נשכחת , ובמחיר משתלם.

 

בין לקוחותינו:

 

 

 

רוצים לדעת עוד? כבר בשיחת הטלפון הראשונה תרגישו שאתם בידיים מקצועיות ותקבלו תשובות ענייניות לכל שאלה שתעלו.

התקשרו עכשיו: 050-3008086