מי אנחנו

הנהלת החברה:

אנו בעלי ניסיון של למעלה מעשור בתחום הפעלת קבוצות ומשחקי לייזר טאג. בוגרי תנועות נוער, שנת שירות, שירות צבאי קרבי וניסיון עשיר בתחום החינוך. חיים ונושמים את תחום הלייזר טאג, ועוקבים תמידית אחר התפתחויות בעולם.

הצוות:

אנו בוחרים את צוות המדריכים שלנו בקפידה. כל המדריכים שלנו הם בעלי נסיון רב שנים בהפעלות לייזר טאג והנחיית קבוצות, יחסי אנוש מעולים, שירותיות ואהבה למקצוע. חברי הצוות גם עוברים התמחות מיוחדת לעבודה עם ילדים ובני נוער בחינוך הבלתי פורמלי.

השילוב בין רמת הדרכה גבוהה, מקצועיות, אדיבות וציוד מתקדם וחדשני, יספק לכם חוויית משחק שכמותה לא חוויתם עדיין, והכל במחירים שפויים!

חברת טקטיקס:

היא החברה המובילה בישראל בתחום קרבות הלייזר טאג. משלבי הקמת החברה הצבנו לעצמו מטרה להביא לתחום הלייזר טאג בארץ סטנדרטים אחרים של מקצוענות וטכנולוגיה. אנו משלבים בין הציוד המתקדם בעולם, צוות מקצועי ומנוסה, שירותיות וחוויית לקוח ללא פשרות. אנו יודעים להעביר חוויית משחק ייחודית ומהנה לטווח גילאים רחב ובכל רחבי הארץ.

 

  

בין לקוחות החברה:
תנועות נוער

קיבוצים

ישובים ומושבים

קייטנות

חברות עסקיות

מתנ"סים

גופי צבא ובטחון

לקוחות פרטיים


בטקטיקס מאמינים בשיפור מתמיד ובדאגה לפרטים הקטנים ביותר.
בחרנו להביא לארץ את נשקי הלייזר טאג המתקדמים בעולם מכיוון שאנו מסרבים להתפשר על פחות ומסרבים לעשות חצי עבודה, ואנו דואגים תמיד לספק ללקוחותינו את התכנים והשירותים האיכותיים ביותר.

רוצים להעצים את החוויה?

 

חברת טקטיקס מעמידה לבחירתכם את מגוון ההתמחויות שלה בתחומים הבאים:

  • משחקי פיתוח צוות מצחיקים
  • תחרות חץ וקשת לכל הגילאים
  • משחק ניווטים – חיפוש המטמון האבוד
  • תחרות ירי למטרות עם נשקי פיינטבול מתקדמים